محل تبلیغات شما

دلم می خواهد گرسنه باشم. گرسنه غذا خوردن، گرسنه پیاده روی تا سرِ خیابان برای خریدن رومه. گرسنه خواندن یک کتاب معمولی در اواخر شب. گرسنه بوی عطرها و پارچه های رنگارنگ.

دلم می خواهد گرسنه باشم. گرسنه ی حتا نان های مانده وسط سفره. بیسکوئیت های کم طرفدار ساقه طلایی و شیر یارانه ای که همیشه در بغل یخچال می ماند، ترش می شود و کسی نگاهش نمی کند.

گرسنگی اتفاق بزرگی ست وقتی اکثر آدم ها سیرند. سال هاست سیر شده اند و این سیر شدن دارد آن ها را نابود می کند. سیر که باشی دستت نمی رود برای پر کردن یک لیوان از چای! سیر که باشی آدم ها جلویت بی رنگ و بو می شوند. تو آدم ها را کمتر دوست خواهی داشت؛ آدم هایی که زیبا نیستند، آدم های با ماشین های کوچک و کیف پول های کوچک. سیر که باشی نقشه شهرت را خط کشی می کنی و معلوم می کنی از کجات تا کجایش برای آدم های مثل خودت است و لعنت بر کسی که پایش از خط بیرون بزند از غذا خوردن سیر می شوی. از دیدن زیبایی و از اتفاق های شاد ِ هرچند کوچک سیر می شوی. به زبان آوردنش دردناک است اما گاهی از زندگی کردن سیر می شویم حتی.

سیری آدم ها را ازمان می گیرد چه برسد به غذاها و رستوران های درجه دوی دنج. سیری آدم را بی خاصیت می کند و موجودی می سازد که هیچ چیز او را به وجد نمی آورد، هیچ چیز او را وادار نمی کند که پرده را کنار بزند، پنجره ها را باز کند و به پاهای خشکش تکان های مختصری بدهد.

گاهی گرسنگی آدم را عاشق می کند. باور نداری؟ باید گرسنه باشی تا بتوانی به همه عشق بورزی و دوستشان داشته باشی. دلم گرسنگی سیری ناپذیر می خواهد. دلم می خواهد دوباره عاشق بشوم. دلم می خواهد چشم هایم را، چشم های سیرم را برای ابد ببندم.

و چه نعمت بزرگی ست این گرسنگی!

گرسنگی اتفاق بزرگی ست وقتی اکثر آدم ها سیرند.

I feed the starving

Iwill be hungry. Feeding the hungry, hungry, walking up the street to buy anewspaper. Hungry late at night reading a regular book. Hungry, the smell ofperfumes and colorful fabrics.

I will be hungry. Even the bread remains the center of the table hungry.

Hunger is a great place Syrnd When most people. Garlic and garlic hasfor years been destroying them. That you will not be enough to fill a cup oftea! If enough people where you're going to be colorless and odorless. Peoplewill love you less; people who are not beautiful, people with small cars andsmall purse.Seeing the beauty and lively place, however, show little garlic.Painful, but sometimes life is no easy way to get even garlic.

Azman's journey takes them, let alone both at meals and cozy restaurants.

I love Adam's hunger. Do not you agree? You must be hungry to be able tolove and be loved. I will insatiable hunger. My heart wants to be loved again.I will make my eyes, close my eyes Syrm for eternity.

This is a great blessing and hunger!

Hunger is a great place Syrnd When most people.

منبع: نامشخص 

متشكرم.

2 مناجات شریعتی با پروردگار

حالا با من یک قهوه میخوری؟ (یك ایمیل از دكتر طاهری به mohamadpor2020@mums.ac.ir )

نظر یكی از خوانندگان مقاله washingtontimes

های ,آدم ,be ,hungry ,سیر ,گرسنه ,می خواهد ,آدم ها ,دلم می ,ها را ,که باشی ,great place syrnd ,گرسنگی اتفاق بزرگی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Choose the MLB Wholesale Cleveland Indians Jerseys in Official Jerseys Online Store. شاهد بیا فان باشیم صدها چیز برای فروش کم رنگ helpsarsmersu رایج ترین اصطلاحات روز انگلیسی آمریکایی Alireza60 دبیرستان غیر انتفاعی دکتر هشترودی گرگان ثبت شرکت - ثبت برند لاتین gravikecam